Gigabajty pamięci + kod rabatowy Mivo

Każdego dnia w mojej głowie powstaje kilka wpisów blogowych. Myśli płyną, układają się w piękne zdania, a ja jak najwięcej staram się zapamiętać. Nadaremnie. Bo zazwyczaj w takich chwilach nie mam możliwości zapisania nawet słowa jednego. Pranie trzeba zrobić, podłogę umyć, dziecko płacze, ręce zajęte tuleniem nie mają kiedy chwycić za długopis. A później wszystko znika. Zdania rozsypują się, pomysły ulatują z pamięci i nie ma nic. Kolejna wena odeszła w siną dal. Kolejne wspomnienia zapisane jedynie gdzieś w podświadomości. Dobrze, że te zdjęcia są. Dysk zapchany. Mąż wciąż narzeka, że ile bym nie miała tych giga czy megabajtów, to i tak zapcham wszystko. A później po nocach z tych rawów tworzę obrazy. Wspomnienia. Nasze. Te, które za lat kilka będziemy starali się sobie przypomnieć.

Nie wiem czy zapamiętałabym to popołudnie, gdyby nie było tych kilku kadrów. Radość starszego brata. Oczekiwanie na spotkanie z wujkiem. Ten uśmiech. Głupie miny i iskierki w oczach. Moje zmarznięte dłonie od trzymania aparatu. I jego brudne od ziemi. Kukurydza we włosach. I najprawdziwsza dziecięca radość. Ja byłam tylko obserwatorem, którego i tak nikt nie słuchał. Dlatego nie ma idealnych póz. Wymuszonych min. Dlatego tak bardzo lubię go na tych zdjęciach. Szczęśliwego. Mimo tych gigabajtów zapchanej pamięci.


Z szafy Mateusza:
Bezrękawnik - Next
Bluza - Dziecięce HihiHaha
Spodnie - Pan Pantaloni
Buty - Primigi od Mivo Shoes

Kochani, razem ze sklepem Mivo Shoes przygotowałam dla Was kod rabatowy 20% BAJZELM20. Kod obowiązuje na wszystkie marki butów (nie tylko Primigi, nie tylko obuwie dziecięce) poza ofertą promocyjną. Wymagana wartość produktów w koszyku to 50zł. Udanych zakupów!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz jakiś ślad po swojej obecności tutaj :)