Dzisiaj + kod rabatowy Mivo


5.11.2016. Dzisiaj. Miał już być z nami. Nikt nie spodziewał się, że tak naszą cierpliwość na próbę wystawi. Nasz drugi syn. Zwłaszcza, że pierwszy pospieszył się i 3tygodnie przed wyznaczonym terminem się pojawił. A ten? Nie spieszy się. Leniwie się przeciąga, rozciągając mój brzuch na wszystkie strony świata. Rząda regularnych dostaw słodyczy i wciąż gardzi mięsem. Trzy razy w tygodniu funduje matce spacer leśnymi ścieżkami. Ktg wzywa. Limit już wyrobiłam. Panie na IP witają mnie jak starą znajomą, a moja lekarka traci cierpliwość. Masz dwa dni, chłopaku! Taki limit, o! Nie przegap tej pięknej jesieni.

Tymczasem, spacerujemy. Nasze ostatnie wędrówki we troje. Pięciolatek pędzący na hulajnodze. Zimny wiatr, który zaczyna pachnieć...zimą. Tony liści. Kasztany. Deszcz. Harce na jedynym niezamkniętym placu zabaw. Zmarznięte dłonie i rumiane poliki. Nasza jesień. Ostatnie kadry. Wciąż w nie-komplecie. Listopad już. A my wciąż czekamy.Z szafy Mateusza:
Czapka - Tulaki
Chusta w roboty - Only Boys
Bezrękawnik - Pan Pantaloni
Bluza - Only Boys
Spodnie - Maybe4baby
Buty - Keen od Mivo Shoes
Hulajnoga - Cogio Kids

Kochani, razem ze sklepem Mivo Shoes przygotowałam dla Was kod rabatowy 20% DOMOWYBAJZELM20. Kod obowiązuje na wszystkie marki butów (nie tylko Keen, nie tylko obuwie dziecięce) poza ofertą promocyjną. Wymagana wartość produktów w koszyku to 50zł. Udanych zakupów!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz jakiś ślad po swojej obecności tutaj :)