Wakacje!

I już! Pożegnał grupę czterolatków. Po raz drugi z bukietami kwiatów i laurkami powędrował do przedszkola. Tak szybko ten czas minął. Z sepleniącego trzylatka wyrósł pięcioletni chłopiec. Chłopak już! Dwa lata przedszkola za nami. Półmetek! Bo tyle samo przed. Jaki nasz syn będzie za te dwa lata?

A teraz? Zaczyna wakacje! Już drugie w swoim pięcioletnim życiu. Ostatnie w tym składzie. Za rok w wakacyjnych przygodach Mateuszowi towarzyszyć będzie brat. Dlatego tak bardzo bym chciała, aby tegoroczne wakacje były wyjątkowe. Tylko dla niego. By zapamiętał ich smak na długo. W mojej głowie planów długa lista. Jak zwykle, zresztą. Tylko tym razem nie będę gonić, by wszystko dopiąć na ostatni guzik. Ma być spokojnie. I razem. A reszta, nieważna.

Będzie polskie morze, za którym tęsknił, będą spacery, teatr i lody owocowe. Będzie zwiedzanie, pluskanie w wodzie, warsztaty plastyczne i garście czereśni. Będą długie rozmowy, zabawy z przyjaciółmi, brudne rączki w moich dłoniach, czas na wszystko i brak pośpiechu. I wakacyjne lektury, których stosik już czeka na pierwsze czytanie. A gdzieś między tym wszystkim przygotowywanie kącika dla brata. To ostatnie miesiące, kiedy Mati ma nas tylko dla siebie. Niech będą wyjątkowe!

Udanych wakacji, kochani!


Z szafy Mateusza:
T-shirt - Debenhams
Spodenki - F&F
Sandały - Geox


Kochani, jeśli stoicie przed zakupem obuwia, to w sklepie Mivo Shoes trwa aktualnie wyprzedaż wszystkich kolekcji. -30% na wszystkie modele, marki i rodzaje obuwia. Mateusz od jakiegoś czasu testuje buty marki Geox i sprawdzają się rewelacyjnie w różnych warunkach. Polecamy je z czystym sumieniem.


Zajrzyjcie też na nasz IG domowybajzel_sale, na którym trwa wyprzedaż książek, gier i ubranek z naszej szafy. Na razie wrzuciłam wszystkie ubranka w rozm. 110 i większym. Mam nadzieję, że niedługo pojawi się reszta. Jeśli jesteście zainteresowani, to piszcie na maila: domowybajzel@o2.pl
Do zobaczenia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz jakiś ślad po swojej obecności tutaj :)