Plakatove love #2

Nadszedł w grubych skarpetach, owinięty ciepłym kocem z dzbankiem gorącej herbaty, która w żadnym innym miesiącu nie smakuje tak dobrze. No może, pomijając grudzień. Listopad. Podobno najsmutniejszy miesiąc w całym roku. By nieco go rozweselić i odgonić czającą się za rogiem jesienną chandrę, przygotowałam małe zestawienie plakatów do pobrania. Jesiennych, w ciepłych kolorach, idealnych by zimne, jesienne wieczory stały się odrobinę cieplejsze. Niech cieszą oko i pomogą nam nieco oswoić tę jesienną szarugę.


Coś dla dużych...


Żołądź z wpisanymi jesiennymi słowami(KLIK) znalazłam na blogu pisarki Kayla Aimee. Na blogu do pobrania są także żołędzie na niebieskich i pomarańczowych paskach.  A jeśli zostaniecie subskrybentami, to co miesiąc otrzymacie darmowe różności do pobrania. Drugi plakat(KLIK) pochodzi z bloga BombShellBling, na którym znajdziecie także inne ciekawe grafiki do pobrania.


Pierwszy plakat(KLIK) pobrać można z bloga Jen Gallacher, której pasją jest scrapbooking. Na blogu aż roi się od scrapkowych prac! Dynia w koszu(KLIK) pochodzi z bloga On Sutton Place, na którym znajdziecie także inne jesienne plakaty. To miejsce jest kopalnią pomysłów na dekoracje, przepięknych wnętrz i kreatywnych prac.


Pierwszy plakat(KLIK) pochodzi z bloga Place on my taste. Przepiękny blog z masą inspiracji, projektów DIY, przepisów na przepysznie wyglądające dania, cudnych wnętrz i pięknych zdjęć. Natomiast cytat(KLIK) znalazłam na blogu Tosiakowo. Anita na swoim blogu pisze o podróżach, podaje przepisy na różne dania a także tworzy gotowe materiały do pobrania.


Pierwszy plakat(KLIK) zobaczyłam na kreatywnym blogu Clean and Scentsible. Możecie tam znaleźć ciekawe grafiki, mnóstwo pomysłów na dekoracje okolicznościowe i całą masę kreatywnych inspiracji. Drugi(KLIK) pobrać można z bloga Craftberry Bush.


Cytat z "Ani z Zielonego Wzgórza"(KLIK) jest od AKA Design, gdzie znajdziecie wnętrzarskie DIY, przepisy oraz piękne dekoracje. Plakat z lisem(KLIK) pochodzi z bloga Ellegance and Enchantment. Blog graficzki, która co poniedziałek udostępnia darmowe plakaty motywacyjne. Poza tym tworzy całą masę okazjonalnych plakatów, które pobrać można za free.


Akwarele znalazłam na blogu On Sutton Place. Słoneczniki można pobrać TU, a bukiet w kawiarce TU.Odważny jeleń(KLIK) został stworzony przez Gosię z bloga Blonparia. Gosia jest studentką grafiki, a na jej blogu znajdziecie między innymi różne blogowe porady oraz grafiki do pobrania. Plakat z życzeniami w słoiku(KLIK) pochodzi z bloga On Sutton Place.


Jesienny plakat(KLIK) stworzyła Magda z MyPinkPlum. U Magdy możecie pobrać jeszcze dwie równie piękne jesienne grafiki. Wild free(KLIK) jest także dziełem Gosi z bloga Blonparia.


Spadające liście(KLIK) znalazłam na przepięknym blogu wnętrzarskim Town and Country Living. Świetny blog dla osób kochających piękne, przytulne wnętrzna. Kolejny plakat(KLIK) pobrać można z bloga My Sweet Savannah, który podobnie jak poprzedni, obfituje w masę pięknych zdjęć wnętrzarskich, projekty DIY i przepisy. Dyniowy chleb z chęcią sama bym upiekła.


Wszystkie piórka pochodzą z bloga Craftberry Bush, a możecie pobrać je TUTAJ.


 ...i dla małych


Królika(KLIK) znalazłam na blogu Jak Bum Cyk Cyk. Dorota od niedawna pisze bloga i robi świetne grafiki. Zajrzyjcie do niej koniecznie! Rudowłosy chłopiec z czerwonym balonem(KLIK) powstał dla rodzciów pewnego chłopca, który zginął w wypadku. Historię Ryan`a możecie przeczytać TUTAJ. Plakat pochodzi z kreatywnego bloga Craftberry Bush.


Lisek(KLIK), sówka(KLIK) i jelonek(KLIK) pochodzą ze strony Mishmashbyash, na której znajdziecie różne plakaty do pobrania, banery i papiery do scrapbookingu.


Szop pracz(KLIK) i sowa(KLIK) pochodzą także od Mishmashbyash.


Liski(KLIK) znalzałam na blogu Designs by Miss Mandee. Znajdziecie tam całą masę gotowców do pobrania. Od plakatów, dekoracji, po różnego rodzaju organizery i planery. Świetne rzeczy!


Sówki(KLIK) także pochodzą z bloga Designs by Miss Mandee.


Jesienne sowy znalazłam na blogu Glued to my crafts blog. Można je pobrać TU, TU i TU. Jest jeszcze wersja typowo dziewczęca, na fioletowym tle. O blogu pisałam w poprzednim plakatowym wpisie.


Wiewiórka(KLIK), sowa(KLIK) oraz niedźwiedź(KLIK) to małe dzieła sztuki od Mavelo. Weronika tworzy cudne plakaty, o których pisałam już TUTAJ. Pamiętacie przepiękny księżyc, który pokazywałam przy okazji poprzedniego plakatowego wpisu? On także był dziełem Weroniki.


Liska(KLIK) znalazłam na blogu OhSoLovely, o którym już pisałam. Be Brave(KLIK) pochodzi z kreatywnego bloga Liz on Call, gdzie pobrać można między innymi grafiki, banery, czy różnego rodzaju tagi.


Jak Wam się podoba dzisiejsza porcja plakatów? Które zawisną w Waszych domach i pomogą rozweselić te jesienne dni? Pobierajcie, drukujcie i cieszcie się jesienią! Wcale nie jest taka straszna, jak się wydaje. A niedługo zimowa odsłona grafik do pobrania. Stay tuned!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz jakiś ślad po swojej obecności tutaj :)