Plakatove love

Zmiany, zmiany, zmiany... Czas na nie najwyższy. U progu jesieni, tuż przed urodzinami przeważnie nadchodzi na nie czas. Wielkie plany, spisywanie postanowień, wizje i marzenia. Wszystko zanotowane w kalendarzu, do odhaczania w długie, jesienne wieczory. Salon odmalowany, część mebli sprzedana, część jeszcze odnowić i dokupić trzeba. Dekoracji na razie niewiele. Bo nie wiadomo jeszcze, co gdzie będzie stało. Jedno jest pewne. Będą plakaty! Piękne, bo coraz więcej zdolnych ludzi wokół. W blogosferze także! Wystarczy się rozejrzeć, poszukać i złowić można prawdziwe perełki. W dodatku minimalnym nakładem finansowym. Często jedynie kosztem tuszu i papieru. Zerknijcie, co znalazłam. Może i Wam zmiany się zamarzą? Nawet jeśli będą jedynie dekoracyjne.

Źródło: ohsolovelyblog.com


KidsTime, czyli co zawieścić na ścianie w dziecięcym pokoju


Panda(KLIK) i lisek(KLIK) stworzone przez BoomBomDesign. Na stronie znajdziecie także sówkę i żabkę. Poza tym kalendarze na każdy miesiąc roku, zawieszki, etykiety i kolorowanki. Świetne projekty!


Sówki pochodzą ze strony GluedToMyCraftsBlog. Na blogu znajdziecie całą masę inspiracji na zabawy plastyczne i edukacyjne, gry, plakaty na różne okazje, a także przepisy. Rewelacyjna strona! A sówki możecie pobrać TU i TU.


Misiek z głową w chmurach(KLIK) został wymalowany przez Magdę z MyPinkPlum. O tym blogu pisać nie trzeba - wystarczy wspomnieć, że Magda zdobyła Bloga Blogerów 2014r. w konkursie Blog Roku. Jeśli jest ktoś, kto nie wie o kim mowa, niech szybko nadrabia zaległości. Chmurkowa grafika "Happy to you"(KLIK) pochodzi od BoomBomDesign.
 

Pierwszy alfabet(KLIK) to ponownie dzieło BoomBomDesign. Alfabet z obrazkami(KLIK) znalazłam na stronie MrPrintables. Samej strony przedstawiać Wam nie będę, bo pisałam o niej TUTAJ. Alfabety dostępne są w trzech wersjach językowych: angielskiej, francuskiej i hiszpańskiej.


Na plakaty z cyferkami natknęłam się wczoraj, gdy szukałam ciekawych grafik do pokoju Mateusza. Plakat z cyferkami 0-10(KLIK) oraz Plakat z cyferkami 0-20(KLIK) pochodzą ze strony Brother.com. Natomiast Plakat z cyferkami1-9(KLIK) znalazłam na stronie BoomBomDesign.

HomeSweetHome, czyli plakaty do salonu, sypialni lub przedpokoju


Ponownie BoomBomDesign. Plakat "Witajcie w naszej bajce" pobrać można TUTAJ, a "Home Sweet Home" TUTAJ.


OpenArtProject to strona, którą założyła w 2011r. para projektantów: Mathieu Desjardins oraz Marie-Pier Primeau. Znaleźć na niej można dobre jakościowo grafiki, tworzone przez różnych artystów. Wszystkie plakaty dostępne są bezpłatnie, więc wystarczy wydrukować, oprawić i można cieszyć oko przepięknymi pracami w zaciszu własnego M. Od OpenArtProject pochodzą plakaty w stylu vintage: Ślimak(KLIK) oraz Serce(KLIK). Plakat z rowerem(KLIK) pochodzi ze wspomnianego wyżej bloga GluedToMyCraftsBlog.


Obydwa plakaty pochodzą (znowu!) od BoomBomDesign: Plakat "Today"(KLIK) oraz Plakat "Zasady domu"(KLIK). Żałuję, ża tak późno odkryłam tę stronę. "Zasady domu" na pewno zawisną w naszym mieszkaniu. Tylko wybrać muszę odpowiednią ścianę.


Pan Księżyc(KLIK) to małe dzieło sztuki od Mavelo. Weronika, która jest jego autorką tworzy piękne grafiki. Na blogu znaleźć można plakaty z leśnymi zwierzakami, różnorodne DIY, przepisy na pyszne (część próbowałam!) koktajle w formie pliku .pdf (genialna sprawa!), a także masę inspiracji wnętrzarskich. Nasz miętowy Mr. Moon stoi już oprawiony na parapecie. Do wyboru macie także jego różową koleżankę(KLIK) oraz żółtego kolegę(KLIK). Natomiast łapacz snów(KLIK) pochodzi z bloga OhSoLovely, który jest kopalnią świetnych grafik. Znajdują się na nim różnego rodzaju kalendarze i planery, plakaty okazjonalne, masa ciekawych DIY, kartki okolicznościowe, etykiety, świąteczne tagi, digi-papiery, które można wykorzystać do scrapbookingu. Genialny blog! Zwłaszcza dla miłośników scrapowania.


Powyższe piórka pochodzą także z OhSoLovelyBlog. Pobrać je można TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ

CookingTime, czyli kuchenne rewolucje na ścianach


Przelicznik kuchenny(KLIK) w ośmiu wersjach kolorystycznych oraz tablica witamin(KLIK) to dzieło Magdy z MyPinkPlum. Na blogu znajdziecie także tablicę kalorii, tablicę łazienkową zawierającą wszystkie symbole do prania, etykiety na przetwory, a także blogowe pomoce np. tła, czy ikonki social media. Wersja turkusowa przelicznika od dawna wisi w naszej kuchni.


Ananas(KLIK) od OhSoLovely oraz tablica minerałów(KLIK) od Magdy z MyPinkPlum. Ananasa w różnych wersjach kolorystycznych znajdziecie w zakładce Freebies1.
 

Ponownie ananas(KLIK) i ponownie od OhSoLovely. Figa(KLIK) także jest dziełem Audrey z OhSoLovely. W tym stylu są także melon, pomarańcza, gruszka oraz kiwi.


Plakat Make Lemonade(KLIK) znalzałam na kreatywnym blogu LiveLaugRowe, na którym znajdziecie różne plakaty do wydrukowania, kalendarze, kolorowanki, projekty DIY, ciekawe przepisy. Na stronie znajduje się także zakładka przekierowująca do sklepu na Etsy. Możecie kupić tam przeróżne rzeczy przydatne dla osób uwielbiających scrapbooking. Plakat I like big cups(KLIK) pochodzi z bloga GluedToMyCraftsBlog, o którym wspomniałam wyżej.


Plakat z jabłkiem(KLIK) to dzieło BoomBomDesign, natomiast grafikę z kuchennymi akcesoriami(KLIK) znaleźć można u Weroniki z Mavelo.


A Wy? jesteście miłośnikami plakatów? Jak Wam się podobają moje propozycje? Korzystacie z takich rozwiązań dekoracyjnych? 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz jakiś ślad po swojej obecności tutaj :)