Wakacje + kod rabatowy Bemisie

W tym roku odrobinę wcześniej niż zwykle spakowaliśmy walizki i ruszyliśmy na długo wyczekiwany urlop. Pożegnaliśmy grupę pięciolatków, na 2,5 miesiąca zamykając przedszkolne drzwi. Połowa czerwca. Pierwszy dzień tegorocznych wakacji. Z pięknym zachodem słońca. Z Mateuszem i Julką pędzącymi na hulajnogach. Z ukochanym wujkiem, ciociami i masą komarów, które uprzykrzały matce ganianie za tą dwójką. Efekty - poniżej. Letnia mini sesja na rozpoczęcie wakacyjnego sezonu. Mati i Julia. Bardzo ich lubię na tych zdjęciach. :)


W ten pierwszy wakacyjny dzień miałam przyjemność zrobić sesję zdjęciową dla sklepu Bemisie.pl. Na celowniku znalazły się najnowsze hulajnogi włoskiej marki Cogio Italy, które są rewelacyjne! A naszą pierwszą hulajnogę tej firmy możecie zobaczyć np. tutaj(KLIK).

Mati i Julia spisali się na medal, a ja razem ze sklepem Bemisie.pl przygotowałam dla Was kod rabatowy w w/w sklepie. Od dzisiaj robiąc zakupy na stronie bemisie.pl możecie uzyskać 5% rabatu oraz darmową przesyłkę. Wystarczy, że podczas składania zamówienia wpiszecie kod rabatowy DOMOWYBAJZEL. Kod obowiązuje na cały koszyk. Udanych zakupów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz jakiś ślad po swojej obecności tutaj :)