Wyprzedaż #2

Jesienne porządki czas zacząć! Kurz spod książek wygonić. Pudła z grami i puzzlami opróżnić. Szafy przewietrzyć. Nadchodzi nowe! I temu nowemu miejsca trzeba zrobić. Niewiele tej przestrzeni będzie. Kącik jedynie. Ale gdzieś te wszystkie niezbędne noworodkowi rzeczy upchnąć trzeba. A i Mateusz miejsca więcej potrzebuje. Wszak jesień obfita w książkowe cuda będzie (KLIK). Dlatego wyprzedajemy się! Na pierwszy ogień idą książki, gry i puzzle. W planach są ubranka i buty. Mam nadzieję, że cieszyć będą nowych właścicieli. Zapraszam na naszą małą wyprzedaż!


Jak to działa? Podobnie jak ostatnio. Tym razem album ze zdjęciami dostępny jest na fp bloga. Pod każdym zdjęciem podany jest nr, cena i stan faktyczny. Jeśli chcecie coś kupić wystarczy zostawić komentarz pod daną rzeczą, napisać wiadomość na fp, lub na maila: domowybajzel@o2.pl. Pamiętajcie, by zostawić swojego maila!

Działa prawo dżungli, czyli kto pierwszy, ten lepszy. Do wszystkich wyślę maila zwrotnego. Koszt przesyłki (Poczta Polska) uzależniony jest od wagi paczki. Chyba, że jesteście z Włocławka - wtedy możliwy jest odbiór osobisty. To jak? Znajdą się chętni na książki, czy gry?

Link do wyprzedaży - TUTAJ(KLIK)

Jeśli jesteście posiadaczami Instagrama, to zapraszam na @domowybajzel_sale. Tam w większości królują ubranka :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz jakiś ślad po swojej obecności tutaj :)