Czas na zmiany...

Od dawna miałam go w głowie. Oczami wyobraźni widziałam kolory, kreskę i najdrobniejsze szczegóły. Jednak wszelkie próby przeniesienia wyobrażeń na papier spełzy na niczym. A ja śniłam dalej. O moim wymarzonym banerze blogowym, którego wciąż nie miałam.


Do czasu, aż poznałam ! Cudotwórczynię, która za cierpliwość powinna dostać złoty medal. Nie wiem ile wersji banera powstało. Nie wiem ile razy zmieniałam takie szczegóły, których normalny człowiek by nie zauważył. Oj, łatwo dziewczyna ze mną nie miała. Ale poradziła sobie świetnie! Efekt końcowy przeszedł moje najśmielsze wyobrażenia.

A zmiany pociągają za sobą....kolejne zmiany. Dlatego proszę o wypełnienie anonimowej ankiety, która pomoże mi w podjęciu pewnych decyzji. Ciekawa jestem waszych spostrzeżeń, rad i sugestii.  Każda wypełniona ankieta ma dla mnie ogromne znaczenie. Pomożecie?

Anonimowa ankieta (dostępna przez 2tyg) do wypełnienia TUTAJ
Dziękuję :)Autorką nowego bajzlowego banera (i kilku dodatków) jest Wiola Ejmocka. Młodziutka dziewczyna, której życzę samych sukcesów na zawodowej drodze. Wiola, jeszcze raz bardzo dziękuję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi bardzo miło, jeśli pozostawisz jakiś ślad po swojej obecności tutaj :)